AUAd - Açıköğretim Uygulamaları ve Araştırmaları Dergisi

About

AUAd, Açık ve uzaktan öğrenme alanında yayımlanan açık erişimli ve hakemli akademik bir dergidir. AUAd ocak, nisan, temmuz ve ekim aylarında olmak üzere, yılda dört kere okuyucularıyla buluşmaktadır. Açıköğretim uygulamaları ve araştırmalarında insan odaklı bir anlayış benimseyen AUAd, Türkiye'de açık ve uzaktan öğrenmenin yönetim, iletişim, öğrenme, teknoloji ve değerlendirme alanlarında yetkinleşmiş ve bilimsel düşünce üreten bir disiplinin geliştirilmesini hedeflemektedir.

Yayın Kurulu olarak bizler, Açıköğretim uygulamaları ve araştırmalarındaki etkinliklerin verimliliğinin ve bireylerin memnuniyetinin artırılması için varız. Diğer taraftan sahip olunan altyapı ve deneyimler sayesinde, öğrenme sürecinde geleneksel yöntemlerin yanı sıra yeni kuram, model ve yaklaşımların uygulamaya konulması; tüm bilimler ve disiplinlerle ile ilgili programların iyileştirilerek desteklenmesi ve alana katkı sağlayacak projelerin üretilmesinde destek ve katkılarınızı bekliyoruz.

Review policy on Publons
  • Does not allow reviews to be publicly displayed
  • Only allows reviewers to display the journal they reviewed for
Reviews

21

In accordance with AUAd - Açıköğretim Uygulamaları ve Araştırmaları Dergisi's editorial policy, review content is not publicly displayed on Publons.

Interested in reviewing for this journal?

We can put registered members of Publons' reviewer community in touch with partnered journals they would like to review for. Register now to let AUAd - Açıköğretim Uygulamaları ve Araştırmaları Dergisi know you want to review for them.

Editorial board members on Publons

No one has yet noted that they are on AUAd - Açıköğretim Uygulamaları ve Araştırmaları Dergisi's editorial board. If you're on the editorial board of AUAd - Açıköğretim Uygulamaları ve Araştırmaları Dergisi, you can add it in your profile settings.

Endorsed by
Journal/Conference Endorsement